110zł

Przysyłka już od 9 zł




Sukienka w trapez CZERWONA

Przeczytaj jak można dobrać rozmiar dla siebie.
Wymiary egzemplarza w cm. mierzone na płasko:
32
XXS
34
XS
36
S
38
M
40
L
42
XL
44
XXL
Obwód w biuście84889296100104108
Obwód w talii889296100104108112
Obwód w biodrach9296100104108112116
Obwód na dole100104108112116120124
Długość rękawa od ramienia4444,54545,54646,547
Długość rękawa od pachy3030,53131,53232,533
Długość sukienki od pachy58596061626364
Długość całej sukienki79808182838485

Sukienka uszyta z lekko elastycznej tkaniny kostiumowej w kolorze czerwonym. Przy szyi i kieszeniach wykończona lamówką.
Kieszenie wpuszczane po bokach.
Skład surowcowy : 100% Poliester
Gramatura tkaniny : 185 g/m2
Rozciągliwość tkaniny : 5%
Podszewka : Poliester
Model : l6113