109zł

Przysyłka już od 9 zł




Sukienka trapez GRAFIT

Przeczytaj jak można dobrać rozmiar dla siebie.
Wymiary egzemplarza w cm. mierzone na płasko:
32
XXS
34
XS
36
S
38
M
40
L
42
XL
44
XXL
Obwód w biuście8286909498102106
Obwód w talii62687276808488
Obwód w biodrach889296100104108112
Obwód na dole128132136140144148152
Długość od pachy61626364656667
Długość całej sukienki80818283848586

Sukienka uszyta z lekko elastycznej tkaniny kostiumowej w kolorze grafitowym. Góra dopasowana, od talli podszewka i poszerzana w trapez. Zapinana z tyłu zamkiem krytym.
Skład surowcowy : 100% Poliester
Gramatura tkaniny : 180 g/m2
Rozciągliwość tkaniny : 5%
Podszewka : tak
Model : y0110