129zł

Przysyłka już od 9 zł




Sukienka trapezowa z marszczonym rękawem CIEMNY POPIEL

Przeczytaj jak można dobrać rozmiar dla siebie.
Wymiary egzemplarza w cm. mierzone na płasko:
32
XXS
34
XS
36
S
38
M
40
L
42
XL
44
XXL
Obwód w biuście88102104108112114118
Obwód w talii9296100104108112116
Obwód w biodrach96100104108112116120
Obwód na dole100104108112116120124
Długość rękawa od ramienia4040,54141,54242,543
Długość rękawa od pachy2828,52929,53030,531
Długość sukienki86878889909192
Długość sukienki od pachy636465666768/td>69

Sukienka uszyta z lekko elastycznej tkaniny kostiumowej w kolorze ciemno-popielatym.Rękawy z doszywaną ozdobną falbaną. Zapinana z tyłu zamkiem krytym,na podszewce.
Skład surowcowy : 100% Poliester
Gramatura tkaniny : 190 g/m2
Rozciągliwość tkaniny : 5%
Podszewka : tak
Model : b011p