99zł

Przysyłka już od 9 zł




Sukienka rozkloszowana CZARNA sztruks motyw

Przeczytaj jak można dobrać rozmiar dla siebie.
Wymiary egzemplarza w cm. mierzone na płasko:
32
XXS
34
XS
36
S
38
M
40
L
42
XL
44
XXL
Obwód w biuście84889296100104108
Obwód w talii70747882869094
Obwód w biodrach100104108112116120124
Obwód na dole100104108112116120124
Długość rękawa od ramienia56,55757,55858,55959,5
Długość rękawa od pachy43,54444,54545,54646,5
Długość sukienki od pachy60616263646566
Długość całej sukienki79808182838485

Sukienka uszyta z elastycznej tkaniny sztruksowej w kolorze czarnym z przestrzennym motywem á la żakard. Zapinana z tyłu zamkiem krytym. Plisowana od pasa w dół.
Skład surowcowy : 98% Bawełna
2% Elastan
Gramatura tkaniny : g/m2
Rozciągliwość tkaniny : 10%
Podszewka : nie
Model : i1141