110zł

Przysyłka już od 9 zł




Spodnie cygaretki GRAFIT

Przeczytaj jak można dobrać rozmiar dla siebie.
Wymiary egzemplarza w cm. mierzone na płasko:
32
XXS
34
XS
36
S
38
M
40
L
42
XL
44
XXL
Obwód w talii70747882869094
Obwód w biodrach889296100104108112
Obwód nogawki na wysokości kroku52545658606264
Obwód nogawki na wysokości kolana32343638404244
Obwód nogawki na dole32343638404244
Wysokość stanu przód22232425262728
Wysokość stanu tył30313233343536
Długość nogawki od kroku74757677787980
Długość spodni949596979899100

Spodnie uszyte z lekko elastycznej tkaniny kostiumowej w kolorze grafit. Kieszenie wpuszczane po bokach, zapinane z boku zamkiem krytym.
Skład surowcowy : 100% Poliester
Gramatura tkaniny : 180 g/m2
Rozciągliwość tkaniny : 5%
Model : l6210