109zł

Przysyłka już od 9 zł




Spodnie BIAŁE poszerzona nogawka

Przeczytaj jak można dobrać rozmiar dla siebie.
Wymiary egzemplarza w cm. mierzone na płasko:
32
XXS
34
XS
36
S
38
M
40
L
42
XL
44
XXL
Obwód w pasie70747882869094
Obwód w biodrach889296100104108112
Obwód nogawki na wysokości kroku52545658606264
Obwód nogawki na wysokości kolana44464850525456
Obwód nogawki na dole50525456586062
Wysokość stanu przód22232425262728
Wysokość stanu tył30313233343536
Długość nogawki od kroku85868788899091
Długość spodni106107108109110111112

Spodnie uszyte z lekko elastycznej tkaniny kostiumowej w kolorze białym. Zapinane z boku zamkiem krytym. Pas lekko usztywniany, kieszenie wpuszczane po bokach.
Skład surowcowy : 97% Poliester
3% Elastan
Gramatura tkaniny : 182 g/m2
Rozciągliwość tkaniny : 5%
Model : b6214