109zł

Przysyłka już od 9 zł




Spodnie cygaretki z wysokim stanem CZARNE

Przeczytaj jak można dobrać rozmiar dla siebie.
Wymiary egzemplarza w cm. mierzone na płasko:
32
XXS
34
XS
36
S
38
M
40
L
42
XL
44
XXL
Obwód w podwyższonej talii62667074788286
Obwód w biodrach84889296100104108
Obwód nogawki na wysokości kroku52545658606264
Obwód nogawki na wysokości kolana32343638404244
Obwód nogawki na dole28303234363840
Wysokość stanu przód27282930313233
Wysokość stanu tył37383940414243
Długość nogawki od kroku65666768697071
Długość spodni91929394959697

Spodnie uszyte są z lekko elastycznej tkaniny kostiumowej w kolorze czarnym. Zapinane z boku zamkiem krytym. Szeroki pas lekko usztywniany, kieszenie wpuszczane po bokach.
Skład surowcowy : 100% Poliester
Gramatura tkaniny : 190 g/m2
Rozciągliwość tkaniny : 5%
Model : l7211