99zł

Przysyłka już od 9 zł




Spodnie klasyczne BIAŁE

Przeczytaj jak można dobrać rozmiar dla siebie.
Wymiary egzemplarza w cm. mierzone na płasko:
32
XXS
34
XS
36
S
38
M
40
L
42
XL
44
XXL
Obwód w talii66707478828690
Obwód w biodrach889296100104108112
Obwód nogawki na wysokości kroku52545658606264
Obwód nogawki na wysokości kolana40424446485052
Obwód nogawki na dole40424446485052
Wysokość stanu przód23242526272829
Wysokość stanu tył34353637383940
Długość nogawki od kroku86878889909192
Długość spodni107108109110111112113

Spodnie uszyte z lekko elastycznej tkaniny kostiumowej w kolorze białym. Kieszenie wpuszczane po bokach, szeroki pas, zapinane z boku zamkiem krytym. Fason klasyczny, nogawki proste, zaprasowane na kant.
Skład surowcowy : 97% Poliester
3% Elastan
Gramatura tkaniny : 182 g/m2
Rozciągliwość tkaniny : 5%
Model : w1214